Reference

S Promotion s.r.o.

S restaurací Slunečnice spolupracuji více než 5 let. Je s nimi vždy perfektní domluva. Co nejvíce oceňuji jsou asi dvě zásadní věci. A to, že vždy jednání rychle a pružně. A za druhé a bohužel jinde to není standardem, že splní na 100% co slíbili. To je vždy skvělé a mohu se na ně spolehnout. Jejich jídlo je vždy super, kvalitní, chutné.

BAUSTOFF + METALL BRNO, s.r.o.

V pondělí 21. listopadu 2022 jsme pozvali 60 našich zákazníků na společnou večeři do restaurantu Slunečnice v Modřicích. Samozřejmě na husičku. Byl to velmi příjemný večer, moc jsme si pochutnali. Kolektiv kuchařů a číšníků pod vedením pana Jurdy zvládnul naši velkou skupinu zcela hladce. Rádi se do restaurantu Slunečnice zase vrátíme.

MEGATECH Industries Brno s.r.o.

S Restaurací Slunečnice spolupracujeme již šestým rokem, ať se jedná již o dovoz obědů do naší firmy, návštěvy restaurace s našimi váženými zákazníky, tak v neposlední řadě uspořádaní Vánočního večírku pro 180 našich zaměstnanců v prosinci 2022. Jako vždy se kolektiv Restaurace v čele s panem Jurdou nebál výzvy a připravil skvěle sestavené menu, Catering a celkový profesionální přístup při organizaci nám jen dokázal to, že se i nadále k nim budeme vracet a využívat jejich služby.

DELIKOMAT s.r.o.

Na jaře letošního roku naše společnost DELIKOMAT s.r.o. uspořádala v této restauraci setkání administrativních pracovníků. Restaurace nám nabídla lahodné pokrmy, výborný sekt, domácí limonády a v neposlední řadě i rozmanité dezerty, ze kterých si každý vybral dle své chuti. Velice nás bavila příjemná a usměvavá obsluha, která splnila každé naše přání. Restauraci Slunečnice v Modřicích můžeme s čistým svědomím doporučit všem milovníkům příjemného prostředí a skvělé kuchyně.


Naši další zákazníci:

Mergon

Konica Minolta

Inprotec

Zone For You

Šenk okna

Iresoft

Alfa Klima

Alfleth

Essox

Argos Elektro

BMC - Brno

BPP Brno

Saegeling Medizintechnik

PF-Tech

OKM Group

ZEMAKO

IMOS

Rajhradkské klášterní

MotivP