Svatba

Podrobně naleznete na stránkách "svatba na jednom místě"

Svatební den je nezapomenutelný zážitek, který si chcete užít bez starostí. My vám pomůžeme s přípravou tohoto dne tak, abyste se nemuseli stresovat. Nabízíme vám nejen vynikající gastronomické služby, ale také kompletní organizaci události podle vašich přání. Zajistíme vám vše, co potřebujete pro vaši svatbu:

  • Celkovou koordinaci události
  • Kompletní výzdobu včetně návrhů tabulí a zapůjčení dekorací
  • Hudební produkci a zábavní program
  • Rozvoz hostů a další služby

Rádi pro vás najdeme ideální svatební místo dle vašich představ, včetně ubytování. Působíme nejen v Brně a okolí, ale i po celé České republice.

Z nabídky našich vlastních prostor doporučujeme:

Restaurant Slunečnice s wellness hotelem Lion a svatebním paloukem

Pokud hledáte moderní a pohodlné místo pro svatbu až 180 osob, pak je pro vás ideální naše restaurace Slunečnice.

Můžete si užít obřad na palouku před restaurací, hostinu v elegantním interiéru, tanec na letní terase a ubytování v hotelu Lion. K dispozici je také velkokapacitní parkoviště a možnost využití soukromí celého areálu. Svatbu u nás skutečně můžete prožít na jednom místě v příjemné a velmi dostupné lokalitě Brno - Modřice. Naše kuchyně se specializuje na světovou i českou kuchyni, takže si každý host jistě pochutná. Nabídku budete plánovat s profesionálním týmem, který má za sebou již 13-letou historii firmy, zkušenosti a pozitivní reference na pořádání svateb. Toto vše nabízíme bez účtování pronájmu prostor.

Hostinec Slunečnice

Přemýšlíte o moravské veselce v klasickém či moderním stylu? Pak vám může nabídnout toto a i více náš hostinec Slunečnice. Nadchne vás útulná atmosféra prostor až pro 80 osob, domácí kuchyně včetně našeho vyhlášeného pečiva a koláčů. Můžete si také využít přilehlý dvorek s vlastní udírnou a grilem nejen pro posezení, ale i tanec, další svatební zábavu a catering. Pro ty, kteří by rádi ochutnali moravská i zahraniční vína, je k dispozici náš vlastní vinný sklípek, který je nejen zdrojem skvělých vín pro váš svatební den, ale nabízí se i pro možnost řízené degustace jako součást svatebního programu.

Toto vše nabízíme opět bez účtování pronájmu prostor.